Каникулы

ПЛАН МЕРАПРЫЕМСТВАЎ НА ВЯСЕННІЯ КАНІКУЛЫ (28.03.2022 – 02.04.2022)

25.03.2022
развернуть

 

Дата

Мерапрыемства

Удзельнікі

Час і месца правядзення

Адказны

28.03

 

 

Квэст – гульня “У пошуках скарба”

1-4 клас

4 каб.

10.00 – 11.00

Кірдзей Г.Л.

Дзелавая гульня “Формула выбару прафесій”

5 – 8 клас

8 каб.

10.00 – 11.00

Лінка К.А

 

Дзелавая гульня "Адказнасць перад законам"

9 -11 клас

7 каб.

10.00 – 11.00

Вярэніч А.У.

 

29.03

Віктарына "Па старонках кніг пра Рэспубліку Беларусь"

1 – 4 клас

4 каб.

11.00 – 12.00

Гарагляд А.Я.

Інтэлектуальная гульня клуба знаўцаў "Здароўе-гэта тваё шчасце"

5 – 8 клас

15 каб.

10.00 – 11.00

Скрэбель І.А.

Спартыўнае спаборніцтва па валейболу “Моладзь за здаровую будучыню”

9 – 11 клас

спарт.зала

12.00 – 13.00

Вабішчэвіч А.І.

30.03

Раённае спаборніцтва па тэхніцы турызму і спартыўным арыентаванні

члены гуртка

11.00

РЦТіК

Скрэбель І.А.

Гульнявая праграма на свежым паветры "Вясёлы мяч"

1 – 4 клас

12.00 – 13.00

стадыён

спарт.зала

Вярэніч А.У.

Пазнавальная праграма “Усё аб здаровым ладзе жыцця”

5 – 8 клас

11.00 – 12.00

10 каб.

Кушнярэвіч С.В.

Экскурсія ў УА "Кобрынскі дзяржаўны палітэхнічны каледж"

9 – 11 клас

8.00

Лой В.С.

31.03

Мюзікл "Асцярожна! Дзеці"

1 – 4 клас

10.00

ГДТ

Гарагляд А.Я.

Гульня “У свеце “літаратурных” парушэнняў”

5 – 8 клас

11.00 – 12.00

10 каб.

Кушнярэвіч С.В.

 

Інтэрактыўны трэнінг “Моладзь - за здаровы лад жыцця”

9 -11 клас

14 каб.

11.00 – 12.00

Лявоцкая І.М.

 

01.04

Конкурсна-гульнявая праграма "Вясновы настрой"

1 – 4 клас

4 каб.

11.00 – 12.00

Гарагляд А.Я.

Спартыўная гульня "Спорт і здароўе побач жывуць"

 

5 – 8 клас

спарт.зала

12.00 – 13.00

Вабішчэвіч А.І.

Круглы стол з элементамі трэнінга “Мой шлях да будучай прафесіі. Як зрабіць правільны выбар”

9 – 11 клас

14 каб.

11.00 – 12.00

Лявоцкая І.М.

02.04

Інтэрактыўная гульня “Скажы “НЕ!” насіллю”

 

9 – 11 клас

11.00

Парахонская СШ

Петруковіч Л.В.

Гульня па станцыях

«Падарожжа ў свет спорту і здароўя»

1 – 4 клас

12.20 – 13.20

Кірдзей  Г.Л.

Конкурсная праграма "Юмарыкон"

5 – 8 класс

10.00 – 11.00

Скрэбель І.А.

 

свернуть

РАСКЛАД АБ’ЯДНАННЯЎ ПА ІНТАРЭСАХ НА ВЯСЕННІЯ КАНІКУЛЫ (28.03.2022 – 02.04.2022)

25.03.2022
развернуть

 

Дзень

тыдня

Назва гуртка

Кіраўнік

Час

Месца

ПАНЯДЗЕЛАК

27.12

Маленькія чараўнікі

Юныя турысты- краяведы

Легкая атлетыка

 

 

Алехнік Г.І.

Дабярчук Т.М.

 

Бойба С.А.

 

12.30 -13.15

09.00 -10.30

 

15.30 -18.15

 

 

2 каб.

1 каб.

 

спарт.зала

стадыён

 

АЎТОРАК

 28.12

Юныя алімпійцы

Легкая атлетыка

Вярэніч А.У.

Бойба С.А.

12.00-12.45

15.00 -19.00

12 каб.

стадыён, спарт.зал

СЕРАДА

29.12

Валейбол

Палескія Рабінзоны Легкая атлетыка

Вабішчэвіч А.І.

Скрэбель І.А.

Бойба С.А.

 

12.00 – 13.40

09.00 – 12.40

15.30 -18.05

 

спарт.зал

РЦТіК

стадыён, спарт.зал

ЧАЦВЕР

30.12

Легкая атлетыка

 

Бойба С.А.

 

15.30 -19.00

 

спарт.зала

 

ПЯТНІЦА

31.12

Легкая атлетыка

 

Маленькія чараўнікі

 

Бойба С.А.

 

Алехнік Г.І.

 

15.30 -18.30

 

10.00-10.45

 

стадыён, спарт.зала

2 каб.

 

СУБОТА

08.01

Юныя алімпійцы

Юны інспектар дарожнага руху 

Футбол

 

Юны пажарнік-выратавальнік

Залатое слова

Феі Вінкс

Палескія Рабінзоны

Легкая атлетыка

 

 

Вярэніч А.У. Вярэніч А.У.

 

Вабішчэвіч А.І

 

Вабішчэвіч А.І

 

Лінка К.А.

Лінка К.А.

Скрэбель І.А.

Бойба С.А.

 

 

09.00 – 09.45

10.00 - 10.45

 

12.00 – 12.45

 

09.00-10.40  

 

11.00 - 12.40  

09.00 – 10.40

09.00 – 10.40

12.00 -12.45

15.00 -17.15

 

спарт.зала

стадыён, спарт.зала

 

10 каб.

 

8 каб.

8 каб.

15 каб.

стадыён, спарт.зала

свернуть
Ещё в этом разделе