План общешкольных мероприятий

План агульнашкольных мерапрыемстваў у шосты школьны дзень  на другое паўгоддзе 2019/2020 нав. года

п/п

Мерапрыемствы

Навучэнцы

Дата і час правядзення

Месца правядзення

Адказны

1

«Ой, калядачкі" - музычна-гульнявая праграма

5 – 7 

04.01

11.00–12.00

каб №10

Кушнярэвіч С.В., Пракопчык Л.М., Калесніковіч Л.В.

2

Гульня-падарожжа “Крок за крокам па роднай Беларусі”

8 – 11

04.01

11.00 – 12.00

каб.№7

Скрэбель І.А., Кучынская М.М.

 

3

Прававы марафон "Ці ведаем мы законы"

8 – 11

18.01

11.00– 12.00

каб.№8

Лой В.С., Лінка К.А.

4

Пірацкі квэст “У пошук зімніх падарункаў”

1 – 4

18.01

10.00-11.00

каб.№1

Кірдзей Г.Л.

5

Аўкцыён ведаў "Мы выбіраем здароўе"

5 - 7

25.01

 

каб.№9

Пракопчык Л.М.

6

Тэматычная дыскатэка “Таццянін дзень”

8 - 11

25.01

18.00 – 21.00

фае

Кучынская М.М., класны кіраўнік 8 класа

7

Вечар сустрэчы выпускнікоў "Аднойчы шмат гадоў праз"

выпуск нікі 

01.02

17.00 –19.00

актавая зала

Казадой А.У., педагог- арганізатар

8

Мерапрыемства, прысвечанае Дню юнага героя-антыфашыста  “Кажуць, на вайне дзяцей не бывае”

1 - 4

08.02

11.00–13.00

актавая зала

Казадой А.У., педагог- арганізатар, класныя кіраўнікі ,

Гарагляд А.Я

9

Конкурс-віктарына «Падарожжа кемлівых»

 

5 - 7

08.02

 

каб.№9

Пракопчык Л.М.

10

Мерапрыемства, прысвечанае Дню памяці воінаў-інтэрнацыяналістаў. Літаратурна-музычная кампазіцыя "Памяць сэрца"

 

8 - 11 

15.02

11.00 – 12.00

актавая зала

Казадой А.У., педагог- арганізатар, Лой В.С.

11

Рыцарскі турнір “Дама сэрца”

 

1 - 4

15.02

каб.№1

Кірдзей Г.Л.

 

12

Гульнявая праграма "Ад кальчугі да мундзіра"

 

5 - 7

22.02

11.30 -13.00

актавая зала

Калесніковіч Л.В.

13

Тэматычная дыскатэка  «Хлопчыкі і дзяўчынкі 23+8 »

8 - 11

22.02

18.00 – 21.00

фае

Лой В.С., класны кіраўнік 9 класа

14

Свята-гульня "Масленіца - 2020"

1 – 11 

29.02

10.00– 11.00

 

школ. тэрытор.

Класныя кіраўнікі 1-11 класаў, Вабішчэвіч А.І. наст. фіз. к. і зд

15

Гульнявая праграма - конкурс "Міс Вясна"

1 - 5

07.03

10.00 – 12.00

актавая зала

Педагог-арганізатар, Кірдзей Г.Л.

16

Квэст “Падарожжа па Беларусі”

6 – 8

07.03

11.30-12.30

каб.№13

Калесніковіч Л.В.

17

Брэйн - рынг “Я  - грамадзянін Рэспублікі Беларусь”

 

8 - 9

14.03

10.00-11.00

 

актавая зала

Лой В.С.

18

Завочнае падарожжа “Лес прыроды – наш лес”

1 - 4

14.03

10.00-11.00

каб.№2

Алехнік Г.І.

 

 

19

Інтэлектуальная гульня “Свет жывел”

1 – 4

 

 

21.03

10.00-11.00

каб.№4

Дабярчук Т.М.

20

Квэст-гульня «Інтэлектуальны штурм»

5 - 7

28.03

10.00-11.00

 

 

каб.№10

Кушнярэвіч С.В.

21

Тэматычная дыскатэка «Рытм - рух - здароўе»

 

8 - 11

28.03

18.00 – 21.00

 

фае

Лінка К.А., класны кіраўнік 10 класа

22

Віктарына «Што нас адрознівае і што аб'ядноўвае» да Дня яднання народаў Беларусі і Расіі

 

9 - 11

04.04

11.00 – 12.00

фае

Лой В.С.

23

Гульнявая праграма “З кніжкай павядзешся розуму набярэшся”

1 – 4

 

 

04.04

10.30 - 11.30

каб.№2

Алехнік Г.І.

24

Школьны конкурс па  літаратуры «Знак таленту»

5 – 8

 

 

04.04

11.00-12.00

каб.№9

Пракопчык Л.М.

25

Пазнавальная прафарыентацыйная дзелавая гульня «Пашыраючы межы»

9 - 11

18.04

10.00-11.00

 

каб.№8

Лінка К.А.

26

Займальна-пазнавальная гульня “Падарожжа з грашовымі купюрамі Беларусі”

5 - 8

18.04

11.30-12.30

 

каб.№13

Калесніковіч Л.В.

27

Вечар-рэквіем, прысвечаны Міжнароднаму Дню памяці ахвяраў радыяцыйных аварый і катастроф «Доўгае рэха Чарнобыля"

5 - 7

25.04

10.00-11.00

актавая зала

Кушнярэвіч С.В. Педагог-арганізатар

28

Тэматычная дыскатэка «Таму што мы ў кедах»

 

8 - 11

25.04

18.00-21.00

фае

Скрэбель І.А.

29

Інтэлектуальны марафон «Дойдзем да фінішу»

 

5 - 8

02.05

11.00 – 12.00

каб.№10

Калесніковіч Л.В., Кучынская М.М.

30

Віктарына па прафілактыцы безнагляднасці і правапарушэнняў непаўналетніх "Жыві годна»

9 - 11

02.05

11.00-12.00

 

каб.№8

Лой В.С., Лінка К.А.

31

Гульня “Вандраванне па экалагічнай  трапінцы”

 

1 - 4

 

02.05

11.00-12.00

каб.№1

Кірдзей Г.Л., Дабярчук Т.М.

32

Мітынг-рэквіем «Вялікая Перамога: 75 мірных гадоў!»

9 - 11

09.05

10.00 – 12.00

актавая зала

Педагог-арганізатар, класныя кіраўнікі

33

Пазнавальная гульня  «Азбука бяспекі»

1 - 4

23.05

11.00 – 12.00

каб.№2

Гарагляд А.Я.,  Алехнік Г.І.

34

Тэматычная дыскатэка "Матуліна пласцінка"

8 – 11

23.05

17.00 – 21.00

актавая зала

Скрэбель І.А.., класны кіраўнік 11 класа

35

Гульня-квэст «Падарожжа ў краіну Права»

5 – 8

23.05

11.00-12.00

каб.№8

Кушнярэвіч С.В, Пракопчык Л.М

36

Свята апошняга званка “Прывітанне, лета”

1-11

30.05

09.00-10.00

фае

Педагог-арганізатар, класныя кіраўнікі 1 – 11 класаў